pogotowie kanalizacyjne szczecin

Szczecin – czyszczenie kanalizacji

W jaki sposób wykonuje się czyszczenie kanalizacji Szczecin?

Po pierwsze elektryczna maszyna do udrażniania rur Szczecin – usuwamy dzięki niej zatory, tłuszcze i inne zanieczyszczenia. Przy jej pomocy czyści się brodziki, pisuary, prysznice oraz instalacje burzowe. Udrażnianie rur Szczecin wykonuje się też za pomocą sprężyn elektrycznych. Ogromną zaletą tej metody są wymienne końcówki, które pozwalają na łatwe czyszczenie kanalizacji Szczecin.

Udrażnianie rur Szczecin z wykorzystaniem spirali mechanicznej

Jest to jedna z najefektywniejszych metod, dzięki którym robimy czyszczenie i udrażnianie rur Szczecin ze wszystkich zanieczyszczeń. Jej siła i gwarancja przepychania rur Szczecin daje 100% skuteczność czyszczenia kanalizacji Szczecin. Powstaje z 4m pratii z hartowanych sprężyn i osiąga wartość do 40m długości.

Wuko Szczecin

Najlepszą metodą na czyszczenie kanalizacji oraz udrażnianie rur wykorzystywaną przez ong>pogotowie kanalizacyjne Szczecin jest metoda Wuko. Głównymi jej atutami są bezinwazyjność i niewykorzystywanie środków żrących. Jej skuteczność jest stale potwierdzana przez klientów metody Wuko Szczecin. Wuko jest metodą ciśnieniowo-hydrodynamiczną, która polega na tłoczeniu wody przez pompę pod odpowiednim ciśnieniem, które reguluje specjalna głowica. Pod wpływem takiego strumienia kierowanego na ściany rur odrywają się zanieczyszczenia co pozwala na skuteczne udrażnianie rur Szczecin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.