likwidacja szkod

Likwidacje szkód komunikacyjnych

Na drogach z biegiem czasu pojawia się coraz więcej aut. Zwiększa się ilość osób których stać na posiadanie samochodu jak i jego eksploatację. Auta masowo są sprowadzane z zagranicy co powoduje wzrost aut w ruchu ulicznym. Niestety wraz ze wzrostem ilości aut na Polskich drogach zwiększa się współczynnik zdarzeń drogowych zwanych potocznie wypadkami i stłuczkami. I w tym przypadku jeżeli zdecydujemy się na naprawę auta w formie bezgotówkowej naprzeciw oczekiwaniu klientom wychodzi Autoryzowany Serwis Auto Żoliborz, który posiada w ofercie likwidacje szkód komunikacyjnych wszystkich marek samochodów dostępnych na rynku.

likwidacja szkod komunikacyjnych

Serwis współpracuje z wieloma renomowanymi firmami ubezpieczeniowymi takimi jak: PZU, Allianz, Ergo Hestia, Warta, Aviva, Uniqa, dzięki czemu komunikacja między warsztatem a firmą ubezpieczeniową jest płynna i zapewnia jak najszybszą naprawę naszego auta po zdarzeniu drogowym. Po zgłoszeniu się do ASO Auto Żoliborz przedstawiamy oświadczenie o zdarzeniu lub notę policyjną, a w przypadku korzystania z pakietu Autocasco informujemy doradcę technicznego o przebiegu zdarzenia. Reszta formalności zajmują się już wykwalifikowani pracownicy serwisu, którzy dopełnią wszystkich formalności w naszym imieniu.

Każdy kierowca który uczestniczył w kolizji ma obawy jak przetransportuje auto do serwisu i czym będzie się przemieszczał na czas naprawy auta,  w tym przypadku Autoryzowany serwis Auto Żoliborz wychodzi naprzeciw potrzeb ich klientów i gwarantuje holowanie auta oraz auto zastępcze na cały czas naprawy naszego samochodu w ramach ubezpieczenia samochodu, który spowodował kolizję. Serwis ten pracuje tylko i wyłącznie na częściach oryginalnych co zapewnia autentyczną rekompensatę szkody oraz gwarantuje prawidłowe przywrócenie auta do poprzedniego stanu.

W Auto Żoliborz pracują wykwalifikowani pracownicy  z wieloletnim doświadczeniem w naprawach samochodów po kolizyjnych dzięki czemu mamy pewność że wykonana naprawa samochodu jest na najwyższym poziomie i spełnia wszystkie normy przewidziane przez producenta pojazdu

+ posts

Agnieszka Jarosz to doświadczona specjalistka od marketingu nieruchomości, która od lat pomaga klientom w sprzedaży i wynajmie ich nieruchomości. Zawsze wykazuje się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem w swojej pracy, dbając o to, aby każdy projekt był realizowany zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Jej umiejętności marketingowe i znajomość rynku nieruchomości pozwalają jej na skuteczne promowanie nieruchomości w internecie, w mediach społecznościowych i w innych kanałach marketingowych. Agnieszka zawsze stara się dostosować strategię marketingową do specyfiki nieruchomości i preferencji klienta, co przekłada się na sukces sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Jest osobą kreatywną i zawsze gotową do podjęcia wyzwania, co pozwala jej na znalezienie najlepszych rozwiązań dla każdego klienta. Agnieszka to także osoba bardzo cierpliwa i empatyczna, potrafi słuchać i dostosowywać swoje działania do potrzeb klientów, co czyni ją idealnym partnerem w procesie sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *