Rejestracja na BitBay – początek przygody z kryptowalutami

Jesteśmy obserwatorami historii. W niedzielę ruszyły pierwsze kontrakty terminowe na bitcoinach, które jak zapisują niektórzy, mogą kompletnie zmienić los kryptowalut. Oto bitcoin zawitał formalnie na giełdę. Stał się mainstreamowy. Zaciekawienie pierwszego dnia było tak duże, że dwa razy niezbędne było zatrzymać handel w wyniku dokonania limitów zmian cen.

Cboe Global Markets wprowadziła kontrakty terminowe na bitcoiny. Tym samym, ta zespół giełd z Chicago, stanie się pierwszą, która dopuści do obrotu bitcoinowe futuresy (rodzaj kontraktu). Dodatkowo w grudniu z własną propozycją wystartuje CMB Group, rywal Cboe, a Nasdaq szykuje się do wprowadzenia bitcoinowych transakcji terminowych w trzecim kwartale 2018 roku.

Kurs bitcoina po transakcjach terminowych na giełdzie w Chicago

Wyrób proponowany przez Cboe pozwoli inwestorom obstawiać zakłady odnośnie prognozowanej wartości bitcoina, która zostanie ustalana na podstawie notowań na giełdzie Gemini, utworzonej przez braci Winklevoss. Cały szereg uważa, że te futuresy utworzą dojście na obszerny udział w rynku wirtualnego pieniądza również na Wall Street, jak i u inwestorów jednostkowych.

I tak się poniekąd stało. Cboe dwa razy zawiesiło dzisiaj rano handel transakcjami bitcoina po wzroście o 10 proc., a następnie o 20 proc. Przerwy trwały kilka minut, co miało przynieść moment na ochłonięcie inwestorom.

Start kontraktów pchnął także cenę bitcoina. Z weekendowego dołka poszybowała ona w ciągu ostatnich godzin w górę o blisko 20 proc. Holger Zschaepitz, redaktor ekonomiczny „Die Welt”, spostrzega nawet, że wirtualny pieniądz może stać się innowacyjnym złotem dla pokolenia Y. Podczas gdy wycena kryptowaluty wzrastała, na wartości tracił żółty kruszec oraz srebro.

Transakcje terminowe na BTC

Cała historia bitcoina z amerykańską giełdą to jednak początek realnej rewolucji. Prezes Cboe, Chris Concannon, już wspomiał, że na celowniku mogą się znaleźć kontrakty terminowe na inne kryptowaluty.

Inwestycja w Bitcoin

Warto więc zainteresować się inwestycją w kryptowaluty. pośród licznych platform ułatwiających inwestowanie, znalazła się jedna która przykuła naszą zainteresowanie to Polska platforma BitBay. Naszym zdaniem jest to profesjonalna i równolegle intuicyjna giełda ułatwiająca kupno i sprzedaż Bitcoin, Etherum, BCH, Litecoin, LSK oraz innych kryptowalut. Od jej utworzenia w roku 2014 do dnia dzisiejszego firma uzyskała światowy sukces wyłącznie z Polskim kapitałem. Można stwierdzić, że Polska Giełda BitBay jest znakomitą platformą aby rozpocząć przygodę z krypto walutami. Szybka i niezwykle prosta na BitBay rejestracja i weryfikacja BitBay pozwoli Ci zanurzyć się w świecie wirtualnych walut w kilka kliknięć. Aby poznać zdanie innych użytkowników zapraszamy do zakładki Opinie BitBay.

+ posts

Agnieszka Jarosz to doświadczona specjalistka od marketingu nieruchomości, która od lat pomaga klientom w sprzedaży i wynajmie ich nieruchomości. Zawsze wykazuje się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem w swojej pracy, dbając o to, aby każdy projekt był realizowany zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Jej umiejętności marketingowe i znajomość rynku nieruchomości pozwalają jej na skuteczne promowanie nieruchomości w internecie, w mediach społecznościowych i w innych kanałach marketingowych. Agnieszka zawsze stara się dostosować strategię marketingową do specyfiki nieruchomości i preferencji klienta, co przekłada się na sukces sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Jest osobą kreatywną i zawsze gotową do podjęcia wyzwania, co pozwala jej na znalezienie najlepszych rozwiązań dla każdego klienta. Agnieszka to także osoba bardzo cierpliwa i empatyczna, potrafi słuchać i dostosowywać swoje działania do potrzeb klientów, co czyni ją idealnym partnerem w procesie sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.