Procedury gabinetów medycyny estetycznej

0
183

Cele gabinetu medycyny estetycznej w Szczecinie

Głównym obszarem zainteresowania medycyny estetycznej jest poprawa życia pacjenta pod kątem jego atrakcyjności fizycznej. Medycyna estetyczna pozwala na usunięcie wszelkich niedoskonałości o różnym podłożu, co powoduje wzrost zadowolenia i satysfakcji z własnego wyglądu. Tego typu medycyna jest obecnie jedną z najdynamiczniej ewoluujących gałęzi obszaru dbania o urodę. Główne przyczyny tegoż trendu możemy znaleźć głównie we stale rosnącej świadomości pań, które to coraz pełniej uzmysławiają sobie, że upływający czas jest nieuchronny, ale już tempo jego biegu zależy w ogromnej mierze od nas. W przeciwieństwie do zabiegów plastycznych, medycyna estetyczna ma przede wszystkim na celu spowolnić maksymalnie, a często trochę cofnąć upływający czas. A na dodatek ingerencja medycyny estetycznej w nasz wygląd jest całkowicie naturalna, pacjentka ma wyglądać nieco młodziej, niemniej jednak nie poprzez naciągniętej skórze ale na skutek przeprowadzonych zabiegów powodujących efekt „wypoczętej buzi”.

Medycyna estetyczna oferuje swoim pacjentom zakres różnych zabiegów.

Polegają na: odmłodzenia a także ujędrnieniu skóry (głównie buzi, niemniej jednak i stóp czy też dłoni), usunięcia/wypełnienia wszystkich zmarszczek oraz bruzd, wypełnienia kości policzkowych, doliny łeż, zredukowania sińcy pod oczami, poprawa kształtu twarzy, zmniejszenie przebarwień, wygładzenie wszelkich blizn powstałych w wyniku trądziku/ wszelkich blizn pooperacyjnych, spłycenia rozstępów/cellulitu/ nadmiaru tkanki tłuszczowej, modelowania ust;
zwężenia poszerzonych porów, zamknięcia rozszerzonych porów skórnych,
redukcji nadpotliwości, estetycznego usunięcia rumienia, znamiona, tatuażu/ kolorytu uzębienia, tłuszczaków, brodawek/ zgryzu, leczenia objawów trądziku różowatego; zmniejszenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, wygładzenie bruzd i wszelkich nierówności skóry. Specjalnie do tego przeznaczone środki, o stężeniu wyższym aniżeli dostępne w kremach czy też w zwykłych gabinetach kosmetycznych przyczyniają się do znacznej poprawy nie tylko wyglądu, ale też napięcia i wypełnienia skóry. Bardzo istotne są tutaj głównie 2 aspekty dla pacjenta: na pierwszym miejscu najwyższy poziom bezpieczeństwa stosowania, brak jakichkolwiek komplikacji często z różnymi zabiegami chirurgicznymi oraz brak konieczności ograniczenia aktywności – absolutnie nie ma w tej kwestii konieczności hospitalizacji. Znacząca większość zabiegów jakie wykonuje gabinet medycyny estetycznej bazuje na zabiegach o charakterze nieinwazyjnym jednak są one nieco bardziej zaawansowane oraz niewątpliwie działają głębiej niż taka klasyczna kosmetologia. Zdecydowana większość osób posiada blizny potrądzikowe – pamiątkę po okresie dojrzewania, którą najczęściej próbujemy zamaskować grubą warstwa podkładu i dopiero wtedy będziemy mogli się cieszyć gładką cerą. Poszukując drogowskazu powrotu do nieskazitelnej cery odkrywamy możliwości, jakie proponuje nam medycyna estetyczna. Jest ona wręcz doskonałym sposobem do uzyskania gładkiej skóry poprzez wygładzenie tego typu blizn.

Operacje medycyny estetycznej

Rodzaj tej medycyny pozwala również na bezpieczne bezpieczne zabiegi: powiększanie ust Szczecin przy użyciu całkowicie bezpiecznych żeli wypełniających. Rezultaty estetyczne powiększania ust można już zauważyć po zabiegu, który trwa od paru do kilkunastu minut. Zadowalające rezultaty z tego typu zabiegu utrzymują się od 8 do 12 miesięcy a wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji ludzkiego organizmu.

Gabinet Medycyny Estetycznej Szczecin – dermatologiakaszubiak.pl

Miodowa 45
71-497 Szczecin
tel: 576 073 917

Google Maps

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here