Od momentu kiedy rozpoczął edukację w gimnazjum…

Zarządzanie i inżynieria produkcji

Marek dopiero co rozpoczął edukację liceum ogólnokształcącym, a już poszukuje informacji o rozmaitych uczelniach oraz kierunkach, które byłyby zgodne z jego hobby a także wszystkimi planami na nieco odległą przyszłość. Jednego był niewątpliwie pewny, bardzo chciał kontynuować naukę w Stolicy. Zadecydował tak, ponieważ pragnął wreszcie czuć, jak żyje się w miejskiej, zatłoczonej dżungli a także skorzystać z wszelkich jej ciekawych atrakcji.

Biegnij za marzeniami

Od kiedy zaczął naukę w gimnazjum, a teraz w liceum ogólnokształcącym, nieustannie słyszy przykre komentarze, jaki z niego wieśniak. W domu nie miał dostępu do sieci, więc stwierdził że skorzysta ze biblioteki szkolnej i z wypiekami na buzi wpisał w Google: warszawskie uczelnie. To dusza kreatora. Swoją wyobraźnię a także inwencję twórczą chciał przekuć na coś, na czym będzie mógł zarobić przyzwoite sumy pieniędzy, ażeby później pomóc jeszcze swoim ukochanym rodzicom, kiedy będą starsi i nie będą wstanie już tak aktywnie prowadzić gospodarstwa.

Dokonanie wyboru uczelni w stolicy

Stąd też pomysł padł na kierunki studiów powiązane z marketingiem internetowym. Po kilku minutach zauważył, że wybór nie będzie prosty i czeka go skrupulatna analiza, dlatego że jak się okazało, niemal wszystkie uczelnie mają w swojej ofercie kierunki związane z e-marketingiem, jednakże każda oferta uczelni oferowała mu tego typu tematy w ramach specjalizacji kierunków handlowych. Nie o to chodziło Markowi. On widział się w zespole kreatywnym znanej agencji reklamowej, a nie w roli handlowca. Musiał nieco zawęzić wyszukiwanie, wpisując w wyszukiwarce: promocja a także reklama studia w Warszawie zaoczne. W tym momencie pojawiły się kierunki nieco bardziej bliższe tego, czego szukał. Przeglądając sobie kolejne oferty warszawskich uczelni, w końcu odnalazł idealny kierunek dla siebie. Ku jego zdziwieniu dopiero gdy wprowadził do wyszukiwarki słowa nie używając polskich znaków: zarzadzanie marka przyniosło mu pożądany efekt.

Pierwszy krok w wyborze wyższa szkoła w Warszawie

Zadowolony od razu wydrukował sobie listę wszystkich książek które były potrzebne na tym kierunku studiów. Doskonale wiedział, że w szkole średniej nie odnajdzie nic z powyższych pozycji. Wpadł na pomysł więc, że zaloguje się, i poszuka kogoś na profilach społecznościowych tego kierunku, kto użyczy mu swojego konta, aby wypożyczyć w bibliotece książki lub przynajmniej zrobić ksero. Zrobił swój pierwszy krok w stronę swoich marzeń.

+ posts

Agnieszka Jarosz to doświadczona specjalistka od marketingu nieruchomości, która od lat pomaga klientom w sprzedaży i wynajmie ich nieruchomości. Zawsze wykazuje się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem w swojej pracy, dbając o to, aby każdy projekt był realizowany zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Jej umiejętności marketingowe i znajomość rynku nieruchomości pozwalają jej na skuteczne promowanie nieruchomości w internecie, w mediach społecznościowych i w innych kanałach marketingowych. Agnieszka zawsze stara się dostosować strategię marketingową do specyfiki nieruchomości i preferencji klienta, co przekłada się na sukces sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Jest osobą kreatywną i zawsze gotową do podjęcia wyzwania, co pozwala jej na znalezienie najlepszych rozwiązań dla każdego klienta. Agnieszka to także osoba bardzo cierpliwa i empatyczna, potrafi słuchać i dostosowywać swoje działania do potrzeb klientów, co czyni ją idealnym partnerem w procesie sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.