Makijaż permanentny w Szczecinie – Microblading

0
254
Szczecin makijaż

GOTOWA DO PIĘKNYCH BRWI A DOKŁADNIEJ REPORTAŻ O ZABIEGU MICROBLADING

Wiele z Nas najpewniej myślało już o korygowaniu brwi za pomocą microblading. Ale chyba jeszcze nigdzie nie spotkałam się z reportaż z zabiegu – krok po kroku. Dlatego więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading w realu, to zapraszam do naszego artykułu.

Microbladingu nie tatuuje się maszynką do normalnego tatuażu ale właściwym piórem na które składa się zwany w branży pen oraz mikroostrze – stworzone z ogromu igieł układanych w prostej linii, te łudząco przypominają micro ostrze. Dlatego również jest to mega dokładna praca, która wymaga sprawnej dłoni, bo prawie każdy mikro włosek jest wykonany ręcznie i powinien być dobrze wykonany.

Następnie po wytatuowaniu włosków za pomocą pena, brwi dodatkowo są smarowane na parę minut barwnikiem, aby się jeszcze bardziej ściemniały.

Makijaż permanentny w Szczecinie i brwi to sposób na utrzymanie makijażu przez dłuższy okres, bez konieczności codziennego malowania. Mając ochotę być w każdej sytuacji najpiękniejsza, zarówno na saunie, podczas biegania lub na swoim weselu, a makijaż powinien być niezmywalny to koniecznie pomyśl o microbladning.

makijaż permanentny w Szczecinie

Czy zabieg microbladingu boli?

Nie będę kłamała – nie jest na 100% bezbolesny. Mimo iż stosuję się specjalistycznej maści i znieczulenia na podstawie lidokainy.

Sama czułam lekki ból połączony z specyficznym odczuciem drapania skóry. pomimo to uzyskany efekt po wykonaniu makijażu permanentnego wynagradza nam ten lekki dyskomfort i gdybym musiała iść na zabieg raz jeszcze to nie zwlekałabym się ani sekundy.

Ile kosztuje makijaż permanentny w Szczecinie?

Makijaż permanentny w Szczecinie kosztuje od 400 pln do 1400 pln w zależności od studia makijażu permanentnego oraz osoby, która wykonuje zabieg. W cenie wkalkulowany jest makijaż uzupełniający, który robi się zazwyczaj po 35 dniach, kiedy nasze brwi się odnowią. Wtedy można minimalnie poprawić ich kształt, dorobić kreski w miejscach, gdzie jest ich za mało a także dopigmentować. Efekt microbladingu trzyma się od pół roku do trzech lat.

Umów się na makijaż w Szczecinie w najlepszym studiu microbladingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here