kancelaria-prawna-katowice-2020

KANCELARIA ADWOKACKA jaką wybrać?

kancelaria-prawna-katowice-2020

Kancelaria Adwokacka katowice to zespół dynamicznie rozwijających się prawników, w tym adwokatów i radców prawnych, o bogatym doświadczeniu zawodowym. W dotychczasowej pracy świadczyli oni usługi dla spółek prawa handlowego, jednostek samorządu terytorialnego, podmiotów z sektora budowlanego, finansów publicznych, branży informatycznej. Nasze usługi skierowane są do przedsiębiorców, instytucji publicznych, samorządowych oraz klientów indywidualnych. Zajmujemy się doradztwem  korporacyjnym i gospodarczym na rzecz spółek publicznych i prywatnych, stowarzyszeń i fundacji.

W naszej kancelarii świadczone są usługi prawne z zakresu takich gałęzi prawa jak:

  • prawo karne – sprawy karne oraz karno-skarbowe (w tym obrona w procesie karnym),
  • prawo cywilne – sprawy rozwodowe, postępowania alimentacyjne, postępowanie spadkowe, opiniowanie umów cywilnoprawnych,
  • prawo rodzinne – sprawy o separację, rozwodowe, alimentacyjne, o władzę rodzicielską, ustalenie/zaprzeczenie ojcostwa,
  • prawo pracy – przygotowywanie firmowych dokumentów, sporządzanie pozwów o odszkodowanie m.in. z tytułu nieuzasadnionego rozwiązania umowy o pracę, mobbingu,
  • prawo handlowe – pomoc prawna przy zakładaniu, jak i likwidowaniu działalności gospodarczej, doradztwo podatkowe, postępowania przed KRS,
  • prawo administracyjne – reprezentowania w postępowaniach administracyjnych, sporządzanie wniosków i zażaleń do organów administracji państwowej i samorządu terytorialnego.

Prawnik, adwokat, radca prawny – są to partnerzy, którzy tworzą kancelarię adwokacką spójną. Współpracujemy tylko z doświadczonymi fachowcami, którzy dali się poznać jako wybitni specjaliści. 

 

Klienci liczą na profesjonalną obsługę prawną, zarówno w sprawach bieżących, jak i bardziej złożonych transakcjach handlowych. Dlatego Kancelaria Prawna katowice ukierunkowuje swoje usługi na jakość, profesjonalizm i indywidualne rozwiązania. 

Skupiamy się na zrozumieniu potrzeb Klienta, wskazując najkorzystniejsze rozwiązania biznesowe umożliwiające im realizację strategicznych celów firmy. Stawiamy na partnerstwo w kontaktach z Klientem. Budujemy długotrwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.

+ posts

Agnieszka Jarosz to doświadczona specjalistka od marketingu nieruchomości, która od lat pomaga klientom w sprzedaży i wynajmie ich nieruchomości. Zawsze wykazuje się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem w swojej pracy, dbając o to, aby każdy projekt był realizowany zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Jej umiejętności marketingowe i znajomość rynku nieruchomości pozwalają jej na skuteczne promowanie nieruchomości w internecie, w mediach społecznościowych i w innych kanałach marketingowych. Agnieszka zawsze stara się dostosować strategię marketingową do specyfiki nieruchomości i preferencji klienta, co przekłada się na sukces sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Jest osobą kreatywną i zawsze gotową do podjęcia wyzwania, co pozwala jej na znalezienie najlepszych rozwiązań dla każdego klienta. Agnieszka to także osoba bardzo cierpliwa i empatyczna, potrafi słuchać i dostosowywać swoje działania do potrzeb klientów, co czyni ją idealnym partnerem w procesie sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.