gdzie-szukac-barow-z-whisky

Gdzie szukać barów z whisky w 2020?

Gdzie szukać barów z whisky w 2020?

gdzie-szukac-barow-z-whisky

Mam pogląd, że te nasze miejscowe koktajl bary po raz kolejny przeżywają renesans. To tam z tygodnia na tydzień, zwłaszcza teraz, gdy zaczyna robić się ciepło, trudno w tych miejscach doszukać się stolika aby usiąść gdzieś ze znajomymi.

Widzę to regularnie przede wszystkim po ilości stałych bywalców, którzy w każdy weekend odwiedzają odwiedzane miejsca w mieście. Oczywiście wszystko to po to, aby spotkać się ze naszymi gośćmi, spędzić czas i napić się dobrego craftowego piwa, whisky, koniaku, wódki, ginu czy koktajli.

Widzę to także po rosnącej ofercie dobrej whisky, której w wielu miastach w naszym kraju, już dawno nie brakuje. Obecnie możemy skosztować dobrych single maltów, blended whisky, london dry gin, rumów, mazcali. Każdy z tych alkoholi różni się od siebie na tyle, że przygotowane na ich podstawie koktajle smakują pysznie. 

Tym bardziej popularne drinkownie zamieszczone na mapie dobrych barów, są miejscami, które warto odwiedzić w każdym mieście naszego kraju np:. Krakowie, Poznaniu, Gorzowie.

Proponowane lokale, znajdujące się na whisky to połączenie alkoholowych mixów, fajnej atmosfery i przyjemnie spędzonego czasu, rozrywki na wysokim poziomie, porządnej obsługi i klimatu wielu ciekawych miejsc do których po prostu warto przyjść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.