Domek w większym miasteczku

Domek w większym miasteczku

W dzisiejszych czasach trudno jest odnaleźć mieszkanie lub domek jednorodzinny w większym miasteczku. Wszystko dlatego, że urbanizacja na terenie naszego kraju jest na niezwykle wysokim poziomie i zwyczajnie brakuje na rynku wolnych lokalów w odniesieniu do osób które ich szukają. Wydaje się nam, iż coś takiego jest tylko i wyłącznie w Chinach jednakże niestety jest już tak na na całej kuli ziemskiej. Olbrzymim negatywem na przyszłe lata jest to, że cały czas brakuje osób chętnych do inwestowania w mieszkania. Troszeczkę mnie to zastanawia, ponieważ jest olbrzymi popyt na wszelkiego typu nieruchomości jak wspomniałem wcześniej, więc da się na tym faktycznie znakomicie zarobić. Decydują się na to jednak nieliczni.

Jakiś czas temu znalazłem wpis w globalnej sieci internet który nosił tytuł „Domy jednorodzinne Warszawa zeszły jak świeże bułki „, okazało się, że jakiś inwestor postawił całe osiedle strzeżonych budynków. Koszty tych mieszkań znacząco przekraczały ceny za tak słaby stan techniczny i nieskończone wyposażenie. Jak się okazuje wszelkie mieszkania rozeszły się w tym dniu, w którym zostały dopuszczone do sprzedaży. Jest to niezwykle interesujący przykład tego, jak ten problem narasta.

Domy jednorodzinne Warszawa/Kraków/Poznań, to frazy, które są wyszukiwane kilkaset razy dziennie przez naszych obywateli. Bardzo szkoda ludzi, którzy nie potrafią odnaleźć dla siebie mieszkania, niestety zawsze nasze społeczeństwo cierpi na wszystkich błędach rządów z dawnych lat a także niedostatku ludzi, którzy wzięliby się za coś porządnie. Niestety zawsze tak było i prawdopodobnie tak będzie za każdym razem. Jednak mam wielką nadzieję, że coraz więcej inwestorów będzie decydowało się na inwestycje w różne nieruchomości, co sprawi, że nareszcie nie będziemy się musieli tak męczyć ze odnalezieniem mieszkania.

Mam też ogromną nadzieję, że będzie jeszcze więcej takowych wpisów jak ten który przytoczyłem przed chwilą, przykładowo „domy wilanów” czy „domy ulica śliczna”. Zapewne na takie coś musimy poczekać parę lat, ponieważ na razie nie widać, by ktokolwiek zabierał się za stawianie osiedli mieszkaniowych, a przecież coś takiego nie trwa miesiąc czy też dwa.

Zobacz więcej: Domy Wilanów

+ posts

Agnieszka Jarosz to doświadczona specjalistka od marketingu nieruchomości, która od lat pomaga klientom w sprzedaży i wynajmie ich nieruchomości. Zawsze wykazuje się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem w swojej pracy, dbając o to, aby każdy projekt był realizowany zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Jej umiejętności marketingowe i znajomość rynku nieruchomości pozwalają jej na skuteczne promowanie nieruchomości w internecie, w mediach społecznościowych i w innych kanałach marketingowych. Agnieszka zawsze stara się dostosować strategię marketingową do specyfiki nieruchomości i preferencji klienta, co przekłada się na sukces sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Jest osobą kreatywną i zawsze gotową do podjęcia wyzwania, co pozwala jej na znalezienie najlepszych rozwiązań dla każdego klienta. Agnieszka to także osoba bardzo cierpliwa i empatyczna, potrafi słuchać i dostosowywać swoje działania do potrzeb klientów, co czyni ją idealnym partnerem w procesie sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *